Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Združenie na záchranu Zborovského hradu

Hrad Zborov a jeho obnova v roku 2019

Zborovský hrad ponúka veľkú príležitosť na vytvorenie oddychového a turistického miesta pre širokú verejnosť v Bardejovskom okrese. Projektom chceme skĺbiť opravu časti hradu za účelom vzniku bezpečného výletného miesta a zapojenia širokej verejnosti do obnovy hradu formou dobrovoľníckej pomoci. V projekte sa sústredíme na opravu časti hradobného múru nad pódiom pre účinkujúcich pri kultúrnych podujatiach. Hrad ponúka príležitosť pre kultúrno - spoločenské aktivity šport a oddych

Počet hlasov

25131
Základná škola s materskou školou, Majerová 30, Hažlín

Včelia škola

Projekt je zameraný na zachovanie prírodných zdrojov a životného prostredia s cieľom zlepšiť vedomosti, zručnosti a kompetencie žiakov v rôznych oblastiach poľnohospodárstva a enviromentálneho vzdelávania. Chceme podporovať edukáciu o včelách, o ich dôležitosti pre život, o nespočetných možnostiach využitia včelých produktov nielen v domácnosti, ale aj potravinárstve, farmakológií, medicíne, či kozmetike. Prostredníctvom tohto projektu chceme začať už od malých detí chrániť včely.

Počet hlasov

10563
Spojená škola, Pod papierňou 2671, Bardejov

Revitalizácia detského ihriska

Cieľom nášho projektu je revitalizácia ihriska. Vznikne tak zóna aktívneho oddychu s možnosťou zmyslových a hmatových podnetov. Budú využívané pri edukačných aktivitách na rozvoj pohybových, komunikačných zručností a sociálnych vzťahov pre žiakov s mentálnym postihnutím a autizmom. Oddychová zóna bude slúžiť pre deti od 3 rokov. Mladší žiaci a žiaci z B a C variantu budú túto časť ihriska využívať na edukáciu a relaxáciu. Všetci žiaci školy ju budú môcť využívať v rámci voľnočasových aktivít.

Počet hlasov

19139
Základná škola Tvarožná a Materská škola Tvarožná

Výprava do krajiny Rozprávkova - zázračnej školy v prírode

Podporte našu "Výprava do krajiny Rozprávkova", zázračnej školy v prírode pre deti našej základnej a materskej školy. Sme škola a škôlka so zameraním na rodinu. Našim cieľom je posilniť komunitu školy, škôlky a obce. Propagovať usilovnosť a aktívnosť malých škôl v konkurencii s veľkými školami s lepším rozpočtom a lepšími projektovými možnosťami. Podporiť šport a zdravie našich detí a sprostredkovať našim deťom krásne a nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Počet hlasov

12446
Základná škola s materskou školou, Nižná brána 8, Kežmarok

Prímestský tábor pre deti so špeciálnymi potrebami a ich rodičov - 2. ročník

Podporte prímestký tábor pre deti so špeciálnymi potrebami a deti zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktorý bude tematicky zameraný na ochranu životného prostredia, ochranu prírodných zdrojov, propagáciu triedeného odpadu a spoznávanie prírodných krás nášho okolia. Na bicykloch navštívime Kaštieľ Strážky a budeme "upratovať" a skrášľovať Pieniny. Absolvujeme aj prednášku o Pieninskom národnom parku a o ochrane prírody. Na aktivitách očakávame aj rodičov, ktorých naučíme ako sa s deťmi učiť.

Počet hlasov

19188
Spojená škola, Veľká Lomnica

Detský športový raj

Detský športový raj bude zameraný na vybudovanie areálu a vytvorenie podmienok pre športové aktivity hlavne detí. Vybudovaný priestor pre hranie a športovanie nebudú využívať len žiaci našej školy, ale aj miestna komunita, ku ktorým patria hlavne rodičia s deťmi. Verejných priestorov na stretávanie sa je stále menej aj v našej obci. Projekt bude slúžiť pre zbližovanie generácií formou hier a športových aktivít detí. Projektom chceme spojiť príjemné s užitočným a utužiť miestnu komunitu.

Počet hlasov

9935
ZP MŠ Poprad-Veľká, Tranovského 3497/7

Ja som malý remeselník

Realizovaný dlhodobý projekt: "Spievaj, hraj a tancuj" zachová a dostane do povedomia detí, rodičov a širokej verejnosti folklór a ľudové tradície ako základ prežívania a chápania ľudovej kultúry. Aktivity podporujú súdržnosť, radosť zo života, slobodu a únik z každodenného stereotypu. Táto časť projektu:" Ja som malý remeselník," pomôže deťom spoznať život ľudí v minulosti v slovenskej dedine. Nakoľko v tejto časti projektu použijeme aj nové hudobné nástroje deti získajú nové zručnosti.

Počet hlasov

22154
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Ivana Lövingerová, 0917 452 409, ivana.lovingerova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!