Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Detský folklórny súbor Hviezdička

Na malé nožičky, kúpime si čižmičky

Cieľom projektu je zakúpenie nových dievčenských a chlapčenských čižiem ku kroju a následná prezentácia širokej verejnosti na Slovensku i v zahraničí, čím svojimi vystúpeniami približujú krásu a rozmanitosť slovenského folklóru. Pod OZ DFS Hviezdička pôsobí približne 100 detí, ktoré sú zároveň žiakmi Základnej umeleckej školy v Hriňovej. Deti sa venujú ľudovému tancu, spevu a hre na hudobných nástrojoch. Podľa veku 5- 17 rokov sa deti delia na tri skupiny :( Malíček, Hviezdička, Vrchárik).

Región 24

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Hriňová Hriňová 2877/6

Spojená škola Štúrova 848 Detva

Neformálne vzdelávanie o dedičstve Podpoľania

Žiaci Spojenej školy v Detve ponúkajú formálne a neformálne vzdelávanie o tradíciách regiónu pre žiakov základných škôl i návštevníkov Hriňovej. Hlavným cieľom je vytvoriť náučný chodník v Hriňovej zameraný na regionálne tradície a kultúru. Okrem náučného chodníka pripravia žiaci SŠ Detva pre žiakov a učiteľov základných škôl v regióne ďalšie informačné materiály, web stránku a zrealizujú súťaže a kvízy. Na novom náučnom chodníku zorganizujú pre žiakov základných škôl zážitkové exkurzie.

Región 24

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Hriňová Hriňová 2877/6

Rodičovské združenie Malí umelci Školská 2643 Hriňová

Nákup výtvarných pomôcok

Cieľom projektu je materiálno- technické zabezpečenie a nákup výtvarných pomôcok pre žiakov výtvarného odboru v Základnej umeleckej škole v Hriňovej. Získané výtvarné pomôcky budú slúžiť žiakom výtvarného odboru v ich ďalšom umeleckom rozvoji. Naša škola poskytuje umelecké vzdelanie okrem výtvarného i v ďalších skupinových a individuálnych odboroch.Naši výtvarníci ich využijú pri svojom vzdelávaní a zároveň budú využité pre prax aj na iné vzdelávacie účely celej školy.

Región 24

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Hriňová Hriňová 2877/6

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!