Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREDCHÁDZAJÚCE EDÍCIE

V našom archíve nájdete projekty, ktoré už pomohli zlepšiť život v komunitách, v ktorých žijeme. Ak chcete pomáhať aj vy a hľadáte inšpiráciu, pozrite sa čo všetko sme spolu už dokázali.

VII. Edícia 2020

VII. Edícia 2020

Podporila sa ekofarmička, kde sa uskutočňujú pracovné terapie, postavilo sa bezbariérové ihrisko pre hendikepované deti, aby viac športovali. Zveľadil sa včelín a podporil sa ekologický chov včiel. Prostredníctvom zorganizovaných besied s Červeným krížom sa žiaci naučili poskytovať prvú pomoc.

VI. Edícia 2019

VI. Edícia 2019

Vytvorila sa dramatoterapeutická dieľna pre deti, podporil sa vzdelávací seminár pre zdravotnícky personál, žiaci ZŠ sa starali o včelie rodiny, vytvorila sa náučná záhrada pre deti. Vytvoril sa priestor pre pravidelné kynologické výcviky detí a psov.

V. EDÍCIA 2019

V. EDÍCIA 2019

Vytvorenie detského historického mestečka, pomoc pri zachovaní slovenského folklóru, terapeutická miestnosť v detskom domove, Obnova hradu Zborov, včely v centre Košíc či zelená ekoučebňa. Predstavujeme vám 231 víťazných projektov piatej edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame.

IV. EDÍCIA 2018

IV. EDÍCIA 2018

Vybudovanie turistického chodníka, vysadenie terapeutickej záhrady pre seniorov, vybudovanie detského ihriska, či podnetného športového prostredia, zabezpečenie terapie pre handicapované deti, či veterinárna starostlivosť pre opustené zvieratká. Predstavujeme vám 231 víťazných projektov štvrtej edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame.

III. EDÍCIA 2017

III. EDÍCIA 2017

Zakúpenie automatického defibrilátora v Prešove pre Slovenský červený kríž, revitalizácia mestského parku v Lučenci, či usporiadanie voľnočasových aktivít pre nepočujúcich v Bratislave? Predstavujeme vám 77 víťazných projektov tretej edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame.

II. EDÍCIA 2016

II. EDÍCIA 2016

Projekty pre našich škôlkarov či školákov, cyklotrasy, či podpora psíkov v útulku? Prezrite si 77 víťazných projektov druhej edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame.

I. EDÍCIA 2016

I. EDÍCIA 2016

Bejzbalový štadión, podpora včelárstva, revitalizácie parkov, či obnova pamiatok? 77 podporených komunitných projektov hovorí za veľa. Prezrite si archív víťazných projektov z prvej edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame.

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!