Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Materská škola, Ul. Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom

Cvičíme na dvore

Vytvorením atraktívneho a bezpečného priestoru na školskom dvore, dáme možnosť deťom formou hry rozvíjať fyzickú zdatnosť, zdokonaľovať koordináciu pohybov a celkový telesný vývin. Zakúpené pomôcky budú osadené na dvore materskej školy, vhodné pre deti od troch rokov. Zároveň by sme chceli do zatraktívnenia dvora zapojiť rodičov, ktorí by pomohli pri budovaní exteriérových telovýchovných prvkov. V budúcnosti by ich mohli spolu so svojimi deťmi využívať.

Región 40

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Obec Trnavá Hora

Exteriérové fitness centrum

Exteriérové fitness centrum sa bude nachádzať v areáli futbalového ihriska, ktoré obec využíva na organizovanie rôznych športových a spoločenských akcií. Na zvýšenie atraktivity ihriska a vzbudenie záujmu obyvateľov o zdravý životný štýl plánuje obec dobudovať vonkajšie fitness centrum. Bude pozostávať street workoutovej zostavy s hrazdami a lavičkami a tiež tromi samostatnými prvkami na posilňovanie. Prvky budú slúžiť aj pri tréningoch športových oddielov, aj pre rekreačných športovcov.

Región 40

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Združenie DŽIVIPEN - ŽIVOT

Investujme do detí a mládeže, našej budúcnosti

Prosím pomôžte nám a zahlasujte za náš projekt voľnočasových aktivít pre deti a mládež ohrozených chudobou, ktoré potrebujú podnetné miesto pre bezpečné a zmysluplné trávenie voľného času. Vďaka vypleniu voľného času pomocou zaujímavých športových, vzdelávacích a hracích aktivít eliminujeme negatívne vplyvy ako sú -zlé partie, záškoláctvo, alkohol, drogy...Veríme, že každá rozumná invetícia pre ohrozenú spupinu detí a mládeže má obrovský dopad pre lepšiu budúcnosť celej spoločnosti. Ďakujeme :)

Región 40

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!