Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Obchodná akadémia Radlinského 55 Dolný Kubín

Í-ha

Náš projekt Í-ha (I-hub) spojí mladých ľudí z regiónu Oravy, ktorí sa chcú vzdelávať v oblasti IT technológií a tvorbe dobrovoľníckych projektov, ktoré pomáhajú meniť život komunitám v miestach, kde žijú. Svoje nápady budú meniť na reálne skutky s pomocou svojich rovesníkov. Vytvorením miesta, v ktorom sa budú môcť stretať, učiť a zdieľať svoje zručnosti - aj s mladými podnikateľmi - aktívne strávia svoj voľný čas a pomôžu iným.

Región 30

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Dolný Kubín Aleja Slobody 2686

Stredná odborná škola polytechnická Jelšavská 404 Dolný Kubín

Príroda, oddych, pohoda

V prostredí, v ktorom žijeme je príroda nevyčerpateľný zdroj krásy. Pyšne týčiace sa stromy na každého dozerajú a čakajú, či si niekto pod ich vetvami neoddýchne, a tak zabudne na všetky starosti. Prečo sa teda pri potulkách alebo cyklistike na chvíľu nezastavíme, nesadneme si a nezapočúvame do zvukov prírody? Stredná odborná škola polytechnická chce inštaláciou záhradných prvkov popri cyklotrase do Jelšavy umožniť každému pokojný oddych v lone nádhernej oravskej prírody.

Región 30

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Dolný Kubín Aleja Slobody 2686

Záchranná stanica a Ekocentrum Zázrivá

Vstupný prístrešok v Záchrannej stanici a Ekocentre

Vstupný prístrešok Záchrannej stanice a Ekocentra v Zázrivej vytvorí priestor, v ktorom sa budú môcť zdržiavať návštevníci pred a po prehliadke Stanice, školské exkurzie budú mať v ňom možnosť realizovať výuku. Priestor bude návštevníkom voľne prístupný a bude vybavený rôznymi prírodninami, poznávacími inštaláciami, ekovýchovnými predmetmi. Bude súčasťou menšieho areálu s už inštalovaným hmyzím hotelom, ukážkou úľa, mraveniska a lúčnymi biotopmi.

Región 30

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Dolný Kubín Aleja Slobody 2686

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!