Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Atletický klub Stará Bystrica

Dajme deťom príležitosť

Organizácia športového podujatia pre deti, rodiny s deťmi, dospelých a seniorov, kde cieľovú skupinu tvoria deti. Ukázať deťom krásu pohybu zábavnou formou, kde odmenený bude každý účastník, ktorý absolvuje danú disciplínu a odmenení prví traja pretekári v každej disciplíne/kategórií. Súčasťou podujatia bude beh seniorov, rodinná štafeta, skákacie hrady, maskot podujatia a pod. Podujatie bude v krásnom prostredí. Verte mi, deti sú rovnaké ako v minulosti, dajme im príležitosť!

Región 30

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch: Žilinský kraj Krásno nad Kysucou 1.Mája 2041

Základná škola s materskou školou, Zborov nad Bystricou

Ekozáhradka pri ZŠ s MŠ v Zborove nad Bystricou

Ekozáhradka pri ZŠ s MŠ v Zborove nad Bystricou vytvorí pre žiakov interaktívny priestor na zlepšovanie manuálnych zručností žiakov, budovanie zodpovednosti a vzťahu k prírode. Vybudované záhony budú predstavovať možnosť ako skúmať a prakticky objavovať podmienky pestovania rozličných rastlín. Hlavným cieľom je presunúť teoretické vyučovanie z triedy k praktickým činnostiam vonku. Žiaci sa naučia pozorovať, vnímať a hodnotiť konanie ľudí vo vzťahu k životnému prostrediu.

Región 30

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch: Žilinský kraj Krásno nad Kysucou 1.Mája 2041

Stredná odborná škola drevárska a stavebná, Krásno nad Kysucou

Zelená oáza

Oproti našej škole sa nachádza autobusová zástavka,ktorá tvorí vstup do mesta Krásno nad Kysucou.Toto miesto je zaujímavé aj tým,že sa nachádza na križovatke ciest Žilina-Čadca-Bystrická dolina, takže okrem žiakov a bežných cestujúcich ju využívajú aj turisti.Za zástavkou je zanedbané verejné priestranstvo,ktoré by sme chceli týmto projektom revitalizovať,vyčistiť ho,osadiť lavičky,koše,vysadiť skalku, kríky a urobiť z neho oddychovú zónu nielen pre obyvateľov mesta, ale aj pre širokú verejnosť.

Región 30

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch: Žilinský kraj Krásno nad Kysucou 1.Mája 2041

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Kristína Marušová, 0917 260 904, kristina.marusova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!