Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Športový klub Vlkas

Vytvorenie podmienok pre rozvoj športových zručností detí a mládeže

Projekt s názvom Vytvorenie podmienok pre rozvoj športových zručností detí a mládeže je zameraný na zvýšenie záujmu detí a mládeže o šport. Cieľom je prostredníctvom projektu zmodernizovať športové vybavenie a vylepšiť podmienky pre rozvoj športových zručností detí a tak zapojiť do športovej činnosti väčšie množstvo detí a mládeže.

Región 56

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Vráble Hlavná 1800/45

Počet hlasov

4442
Občianske združenie – RZ pri ZŠ Levická 903, Vráble

Jablonka - budovanie vzťahu detí a mládeže k folklóru Požitavia

V súčasnej dobe multikulturalizmu sa našej mládeži dostáva málo podnetov pripomínajúcich ich vlastnú identitu a pôvod. Projekt Jablonka je zameraný na aktivity, ktoré majú vzbudiť v žiakoch záujem o ľudové tradície a folklór z oblasti Požitavia. Názov Jablonka vzbudzuje predstavu mladého stromu, ktorý rodí svoje ovocie - jabĺčka. Každé jabĺčko predstavuje aktivitu (workshopy, besedy, vystúpenia), do ktorej sa s chuťou môžu zahryznúť žiaci i verejnosť a zmysluplne využiť svoj voľný čas.

Región 56

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Vráble Hlavná 1800/45

Počet hlasov

10689
Obecný úrad Jesenské

Poďme naučiť deti znova sa hrať!

Pre dnešný svet je hra veľmi dôležitá. Deti čoraz viac trávia čas pred počítačom a pred televízorom. Nemajú taký medziľudský kontakt ako sme mali my. Preto by sme im to chceli ukázať. Viac sa hrať v prírode, zabezpečiť im miesto na tvorenie a hranie. Ukázať im aké sme to mali my bez techniky. Radi by sme nakúpili pre deti z obce lopty, raketky, športové náradie a tak našli cestu pre nich, aby sa našli vo svete, ktorý tak nepoznajú.

Región 56

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Vráble Hlavná 1800/45

Počet hlasov

4199
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!