Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

Podpora florbalovej mládeže

Chceli by sme rozšíriť tréningové podmienky pre rozvoj talentovanej mládeže, aby mohli trénovať častejšie a porovnateľne so slovenskou ale aj svetovou špičkou bez toho, aby sme museli zvyšovať náklady na členské poplatky. Projekt nie je zameraný na jednorazovú akciu, ale na dlhodobú koncepčnú prácu a športový rozvoj, ktorý prinesie len zvýšenie počtu tréningov. Taktiež by sme z projektu radi zafinancovali kúpu nových mantinelov.

Región 39

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Púchov Okružná 1922/1

Počet hlasov

5471
Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. 1. mája 1264

Separácia odpadu

Sme SOŠ obchodu a služieb v Púchove. V súčasnosti sa odpad na našej škole vôbec neseparuje a končí na netriedených skládkach. Takýto stav považujeme za neprijateľný, nakoľko nie je dobrým príkladom pre našich žiakov a neprispieva k vytváraniu pozitívnych environmentálnych návykov u nich. Žiaci sú veľmi vnímaví a sú vo veku, kedy sa u nich formuje osobnosť, postoje a návyky. Pokiaľ nie sú v tomto veku podchytení, neskôr svoje názory na problematiku ochrany životného prostredia ťažko prehodnotia.

Región 39

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Púchov Okružná 1922/1

Počet hlasov

10370
MŔTVA KOSŤ

Festival Končiny 2020

V rámci projektu zorganizujeme tretí ročník dvojdňového hudobného festivalu Končiny v obci Mojtín v prírodnom prostredí Strážovských vrchov. Počas akcie návštevníkom predstavíme 24 kapiel zo slovenska i zahraničia. V priebehu festivalu sa budú konať workshopy zamerané na životné prostredie, cestovateľské prezentácie, umelecké tvorivé dielne,lekcia jógy, vedecko-populárne prednášky, prezentácia neziskových a lokálnych organizácii či premietanie filmov.

Región 39

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Púchov Okružná 1922/1

Počet hlasov

3618
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!