Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Hipoterapeutické centrum Hipony

S koňmi spolu posilňujeme zdravie

V rámci projektu by sme chceli deti motivovať k aktívnemu tráveniu svojho času vonku v prírode formou skupinových cvičení. Aktivity prispievajú k zlepšeniu imunity, rozvoju pohybových zručností a kreativity, správnemu držaniu tela a celkovej fyzickej kondícii. Zároveň prehlbujú záujem o zdravý životný štýl, vzťah k prírode (ku koňom a jazdeniu), upevňujú vzájomné vzťahy detí, zlepšujú dôveru v samého seba.

Región 71

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Šamorín Bratislavská cesta 1199/35D

OBČIANSKE ZDRUŽENIE FutuReg

Rozvíjaj sa bez konfliktov

Projekt ROZVÍJAJ SA BEZ KONFLIKTOV má za cieľ organizáciu workshopov a pomoc komunite v oblasti sebarozvoja. Plánujeme rozvíjať zručnosti mladých ľudí, vytvoriť podporujúcu sieť odborníkov a dobrovoľníkov, ktorí sa do kurzov aktívne zapoja. Zámerom je pripraviť tréningy v oblasti sociálnych a komunikačných zručností, asertívnej komunikácie, riešenia konfliktov a rozvíjať tak kompetencie zapojených do vzdelávania. Cieľom praktických kurzov je rozvoj a vzdelávanie mladých ľudí v okolí Šamorína.

Región 71

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Šamorín Bratislavská cesta 1199/35D

Základná škola Mateja Bela, Kláštorná 4, Šamorín

Učíme sa skladať, tvoriť a efektívne rozmýšľať

Základná škola Mateja Bela Šamorín sa uchádza o podporu projektu s názvom „Učíme sa skladať, tvoriť a efektívne rozmýšľať“. Určite nejedno dieťa potešia drevené kocky, plastové stavebnice a rozličné skladačky od výmyslu sveta. Náš projekt je určený pre mladších žiakov. Dôležitým aspektom je rozvoj jemnej motoriky, fantázie i bystrosť myslenia.Projekt má aj výchovný rozmer v podobe poučných odkazov o férovosti a tímovej práci. Tešíme sa na naše tvorivé aktivity.

Región 71

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Šamorín Bratislavská cesta 1199/35D

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!