Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Vzdelávacie centrum KRTKO a jeho kamaráti OZ

Logopédia pre všetkých - Zdieľame pomôcky pre deti s ťažkosťami v reči

Vážime si, že ste sa rozhodli prispieť svojim hlasom. Že váš žetón pomôže k zakúpeniu pomôcok do spoločnej LOGOknižnice, ktorá poslúži aj vášmu dieťaťu. LOGOknižnica bude otvorená pre vás, všetkých rodičov, star. rodičov, ale aj pedagógov a budete si v nej môcť bezplatne zapožičať kartičky, prac. listy, literatúru, metodiky a mnoho nápadov, rád, inšpirácií, pomocou ktorých bude rozvoj reči dostupný pre všetky deti . Projektom odštartujeme prvú knižnicu tohto druhu s dlhodobou perspektívou.

Región 43

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Trenčín Belá 6469

Pro sport team o.z.

Minipumptrack - Vybudovanie cyklookruhu pre odrážadlá a detské bicykle v Trenčíne

Milujú Vaše deti odrážadlá a bicykle? Pomôžte nám spoločne vytvoriť bezpečný tréningový priestor v prírode a tesnej blízkosti cyklotrasy v oblasti Zámostie pod stavidlami. Mini trať bude určená najmenším jazdcom na odrážadlách a bicykloch. Bude pozostávať z terénnych nerovností a klopených zákrut. Práve tu budú môcť Vaše deti rozvíjať svoje pohybové zručnosti, rovnováhu, odvahu a vzťah k cyklistickým športom a športom v prírode.

Región 43

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Trenčín Belá 6469

Autis

Doprajme deťom s autizmom aj v korona období aktivity, ktoré im umožnia skvalitniť ich život

V súčasnom korona období prežívajú aj naše deti – deti s autizmom zvýšenú psychickú záťaž. Nechápu prečo musia ľudia nosiť rúška, prečo nemôžu ísť na plaváreň, pozrieť starých rodičov. Snažíme sa im v čo najväčšej miere nahradiť všetky stratené aktivity. Aj vďaka vašej podpore, budeme môcť našim deťom zabezpečiť hodiny hipoterapie, ktorá im pomáha vo všetkých oblastiach a taktiež nakúpiť pomôcky potrebné ku krúžkovej činnosti, ktorú našim deťom zabezpečíme v čo najbezpečnejšom prostredí.

Región 43

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Trenčín Belá 6469

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!