Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Základná škola Varhaňovce 20

Dajte nám zelenú!

Zámerom vybudovania prenosného dopravného ihriska je zvýšiť u žiakov záujem o dopravnú výchovu, nadobudnúť poznatky o pravidlách správania sa a bezpečnosti na cestách, aby sa cestou do školy a aj zo školy správali zodpovedne a bezpečne voči sebe i voči svojmu okoliu. Veríme, že keď sa žiaci naučia pomocou dopravného ihriska správať zodpovedne, stanú sa príkladom aj pre mladších súrodencov, kamarátov a aj pre starších, ktorí sa v cestnej premávke nesprávajú tak, aby by mali.

Región 13

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Občianské združenie ZANEBUDKA n. o.

Tvoríme z prútia

Prostredníctvom pletenia z vŕbového prútia chceme dosiahnuť u detí s ľahkým, stredným a ťažkým mentálnym postihnutím, viacnásobným postihnutím, autizmom alebo ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami s mentálnym postihnutím rozvoj ich celkovej jemnej a hrubej motoriky, chceme im priniesť nové poznatky v oblasti ľudových tradícií, vytvoriť u nich nové zručnosti pre prácu s prútím, naučiť ich košikárskemu remeslu a zároveň chrániť a rozvíjať kultúrne dedičstvo nášho regiónu.

Región 13

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

OZ Brod

Z reťaze do peliešku- liečime týrané psie duše.

Narodili sme sa, aby sme rozumeli reči zvierat, počuli ich volanie o pomoc. Každý deň smieme niekoho zachrániť, pozvať do nášho domova, spolu s našimi psami liečiť ich ubolené duše a veterinármi ich doráňané telá. Vedia, že už sú milovaní, že nám na nich záleží. Sme obklopení úžasnými dobrovoľníkmi a osudy psov a ich tyranov zdieľame s tisíckami priateľov cez facebook. O naše vedomosti sa delíme s úžasnými deťmi so srdcom na mieste v rámci dobrovoľníctva či neformálneho vzdelávania.

Región 13

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!