Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Stredná odborná škola Hlavná 425 Hnúšťa

Relaxačná bylinková záhradka

Podporte náš projekt - "Relaxačná bylinková záhradka" - a pomôžete mladým bojovať s chorobami pomocou byliniek. Táto záhradka nám nebude slúžiť len na oddych a relax a na zážitkové vyučovanie, ale aj na spoznávanie skutočného bohatstva našej prírody.

Región 19

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Hnúšťa Hlavná 999

Občianske združenie Klub rómskych aktivistov na SR

Ženy mnohé dokážu

Ženy sú dôležitou súčasťou našej spoločnosti. Sú pri zrode života, celým životom sprevádzajú svojich najbližších, vytvárajú teplo domova, tvoria krb rodín a sú realizátorkami mnohých veľkých vecí a v neposlednom rade si toho veľa musia vytrpieť. Ženy stoja za každým úspešným mužom ako sa hovorí a preto chceme, aby stáli za obrodou aj Hnúšťanskej rómskej komunity v meste Hnúšťa - Ženy mnohé dokážu.

Región 19

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Hnúšťa Hlavná 999

Základná škola Klokočova 742 Hnúšťa

Na prostredí nám záleží

Sme moderná škola a jednou z našich kompetencií je zodpovednosť . K nej chceme viesť nielen našich žiakov ale aj verejnosť. Preto cieľom nášho projektu je vytvorenie esteticko-športového priestoru pre deti a rodiny, kde záujem o pohyb na čerstvom vzduchu, prevýši potrebu hrať sa na moderných technológiách. Osadením separačných košov a vzájomnej spolupráci žiakov, rodičov a zamestnancov školy zmeníme svoje environmentálne správanie, čím prispejeme k zmierneniu vplyvu školy na klimatické zmeny.

Región 19

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Hnúšťa Hlavná 999

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!