Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Združenie na záchranu Zborovského hradu

Hrad Zborov a jeho obnova v roku 2019

Zborovský hrad ponúka veľkú príležitosť na vytvorenie oddychového a turistického miesta pre širokú verejnosť v Bardejovskom okrese. Projektom chceme skĺbiť opravu časti hradu za účelom vzniku bezpečného výletného miesta a zapojenia širokej verejnosti do obnovy hradu formou dobrovoľníckej pomoci. V projekte sa sústredíme na opravu časti hradobného múru nad pódiom pre účinkujúcich pri kultúrnych podujatiach. Hrad ponúka príležitosť pre kultúrno - spoločenské aktivity šport a oddych

Región 1

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Prešovský kraj Bardejov Štefánikova ul. 3957

Počet hlasov

25131
Základná škola s materskou školou, Majerová 30, Hažlín

Včelia škola

Projekt je zameraný na zachovanie prírodných zdrojov a životného prostredia s cieľom zlepšiť vedomosti, zručnosti a kompetencie žiakov v rôznych oblastiach poľnohospodárstva a enviromentálneho vzdelávania. Chceme podporovať edukáciu o včelách, o ich dôležitosti pre život, o nespočetných možnostiach využitia včelých produktov nielen v domácnosti, ale aj potravinárstve, farmakológií, medicíne, či kozmetike. Prostredníctvom tohto projektu chceme začať už od malých detí chrániť včely.

Región 1

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Prešovský kraj Bardejov Štefánikova ul. 3957

Počet hlasov

10563
Spojená škola, Pod papierňou 2671, Bardejov

Revitalizácia detského ihriska

Cieľom nášho projektu je revitalizácia ihriska. Vznikne tak zóna aktívneho oddychu s možnosťou zmyslových a hmatových podnetov. Budú využívané pri edukačných aktivitách na rozvoj pohybových, komunikačných zručností a sociálnych vzťahov pre žiakov s mentálnym postihnutím a autizmom. Oddychová zóna bude slúžiť pre deti od 3 rokov. Mladší žiaci a žiaci z B a C variantu budú túto časť ihriska využívať na edukáciu a relaxáciu. Všetci žiaci školy ju budú môcť využívať v rámci voľnočasových aktivít.

Región 1

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Prešovský kraj Bardejov Štefánikova ul. 3957

Počet hlasov

19139
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Ivana Lövingerová, 0917 452 409, ivana.lovingerova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!