Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
OZ Čas pre rodinu

Prvý krok ku zdraviu

Chorobám pohybového ústrojenstva a chrbtice sa dá ľahko predísť, ak deti od mala učíme správne kráčať a držať telo. Náš projekt si dáva za cieľ rodičom, starým rodičom ale i širokej verejnost vysvetliť formou prednášok, herničiek a verejného podujatia dôležitosť pohybu u detí, hlavne z pohľadu psychomotorického vývoja v prvom roku a neskôr chôdze. Aktivity budú vedené fyzioterapeutom a detským fyzioterapeutom, aby sme pomohli budúcej generácii si užívať voľný pohyb aj v pokročilom vek.

Región 65

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Hlohovec ul. Za Váhom 4082/1

Počet hlasov

5207
Dolnopovažské združenie PRAMENE

Neberte nám princeznú - cyklus výchovných koncertov pre základné a stredné školy so živým orchestrom, detským zborom a spevákmi

Koncertné uvedenie hudby z detského televízneho muzikálu Neberte nám princeznú so živým 25 členným Art Music Orchestra a s 15 členným detstkým speváckym zborom. Príbeh dvoch zaľúbených tínedžerov, ktorí žijú v rozdielnych spoločenských pomeroch, vám predstavíme v originálnom hudobnom spracovaní. Okrem detí sú vítaní aj rodičia. Čakajú na vás hity Mariky Gombitovej a Mira Žbirku ako Ó šaty, Som taká aká som, Dvaja, Tri slová a mnoho dalších.

Región 65

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Hlohovec ul. Za Váhom 4082/1

Počet hlasov

2576
ESTHER

Bezpečné miesto pre oddych a zábavu

Zahlasujte prosím a podporte ženy s deťmi, ktoré sa ocitli v ťažkej životnej situácii. Pomôžete nám tým zrekonštruovať a vytvoriť priestory v okolí zariadenia, kde by sa cítili príjemne a mohli spolu zmysluplne tráviť voľný čas. Vďaka tomuto projektu a Vám, budeme môcť vybudovať krajšie miesto, kde budú spolu radi rozvíjať svoje záujmy a činnosti. Radi by sme opravili oplotenie, zrekonštruovali rozpadajúci prístrešok, vysadili trávu, stromčeky a kúpili kosačku na udržiavanie tohto priestoru.

Región 65

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Hlohovec ul. Za Váhom 4082/1

Počet hlasov

3713
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!