Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Domov dôchodcov Štúrova 838/33 Detva

Hodnotnejší život

Sme zariadenie pre seniorov Domov dôchodcov v Detve, poskytujeme sociálne služby pre 48 klientov v dôchodkovom veku. V rámci projektu plánujeme zakúpiť 2 polohovacie elektrické lôžka, ktoré skvalitnia našim klientom život, zvýšia ich komfort a v prvom rade zlepšia ich zdravotný stav.

Región 22

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Detva Štúrova 3216/1

Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie

Dobrý štart

Usmiati a šťastní prváci, spokojní rodičia...to je výsledok po absolvovaní nášho 3-mesačného programu Dobrý ŠTART. Predškoláci si hravou formou rozvinú zručnosti dôležité pre pre zvládnutie základných školských vedomostí a povinností. Rodičia sa naučia princípy zdravého vývinu dieťaťa, ako pokračovať v rozvíjaní potrebných zručností dieťaťa pri úspešnom štarte do školy v domácom prostredí, ako s dieťaťom rešpektujúco komunikovať , nastavovať pravidlá, hranice a ich dodržiavanie.

Región 22

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Detva Štúrova 3216/1

Združenie občanov pre rozvoj aktivít mesta Detva „Aktívne mesto“

Detva behá, tak sa pridaj! - bežecké preteky

"Detva behá, tak sa pridaj!", sme vytvorili pre všetkých ľudí, ktorí majú radi pohyb v prírode a radi si porovnajú svoje sily s inými. Pretekárom ponúka nádherné výhľady na podpoliansku prírodu, nezabudnuteľnú atmosféru, dobré jedlo či bohatú tombolu ako aj krásnu drevenú medailu, ktorá čaká na každého. "Beh nás spája, to každý vie, či si náš, a či ešte nie, rodina je veľká dosť, vítaný je každý hosť. Zober brata, otca, mamu, príďte behať pod Poľanu! V Detve na Vás čakáme, zahanbiť sa nedáme."

Región 22

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Detva Štúrova 3216/1

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!