Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Špeciálna základná škola, Zápotockého 127, Hnúšťa

Po stopách kultúrneho dedičstva Gemera

Cieľom projektu je zábavnou pútavou formou deťom so zdravotným a viacnásobným postihnutím priblížiť kultúrne posolstvo, ktoré nám zanechali naši predkovia a takto prehĺbiť hrdosť na všetko okolo nás. Pre splnenie cieľa využijeme aj arteterapiu (terapia výtvarným umením),nakoľko pomáha tam, kde slová nemôžu alebo nedokážu pomenovať to, čo trápi detskú dušu. Veď umenie je zvláštne a krásne tým, že sa v ňom nedá klamať. Takto aj tieto deti budú mať možnosť prežiť silu spojenia tradícií so súčasným.

Región 22

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch: Banskobystrický kraj Hnúšťa Hlavná 999

ZŠ Klokočova 742 Hnúšťa

Zdravá budúcnosť

Pri usmerňovaní správneho životného štýlu detí a mládeže je dôležité dbať na to, aby si deti už v detstve a mladosti vytvorili správne stravovacie zvyklosti, aktívne sa venovali pohybu a športovým aktivitám, neohrozovali svoje zdravie závislosťami. Chceli by sme, aby naši žiaci za pomoci učiteľov a dobrovoľníkov oslovili širokú verejnosť a prostredníctvom besied, workshopov a edukačných aktivít rozvíjali osvetovú, vzdelávaciu a výchovnú činnosť s dôrazom na zdravú výživu a prevenciu zdravia.

Región 22

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch: Banskobystrický kraj Hnúšťa Hlavná 999

Základná škola Janka Francisciho Rimavského ,Hnúšťa

Letná škola zručností

Pprojekt Letná škola zážitkov počas prvých dvoch prázdninových týždňov vychádza v ústrety pracujúcim rodičom tým spôsobom, že Základná škola Janka Francisciho Rimavského v Hnúšti poskytne pre prihlásených žiakov možnosť aktívneho trávenia voľného času zameraného na pohybovú aktivitu, kreativitu, vedomosti a zručnosti detí. Tematicky zamerané aktivity budú prebiehať pod dozorom kvalifikovaných pedagogických zamestnancov. Pre žiakov budú zabezpečené obedy v školskej jedálni a pitný režim.

Región 22

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch: Banskobystrický kraj Hnúšťa Hlavná 999

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Kristína Marušová, 0917 260 904, kristina.marusova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!