Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
ZEM DETÍ-KOŠICE n.o.

Skalka pre radosť

Prostredníctvom tohto projektu máme záujem skrášliť prostredie, v ktorom poskytujeme nepretržitú starostlivosť deťom, ktoré sú v našom zariadení umiestnené. Cieľom je realizácia skalky na našom "dvore", pri ktorej sa budeme môcť na chvíľku v každodennom zhone zastaviť a potešiť sa pohľadom na ňu. Potrebujeme však pomôcť s jej realizáciou na začiatku tohto projektu. Do budúcna sa na jej udržiavaní už budeme podieľať spoločne s našimi deťmi - a možno sa niekto stane aj záhradníkom?:)

Región 17

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Košický kraj Košice nad Jazerom Nápajadlá 16

Počet hlasov

2930
Keď môžem pomôžem

Včely do centra Košíc

V poslednom čase je čoraz aktuálnejším problémom úbytok včiel. Hoci je dôležitosť včiel pre náš život nespochybniteľná, ich počet v mestách neustále klesá. Pritom mestský med neobsahuje pesticídy, ktorými sú ošetrované vidiecke monokultúry. Vďaka úspešnej spolupráci nášho OZ s kinom Úsmev by sme radi v jeho nevyužitých vonkajších priestoroch umiestnili náučné úle, ktoré by sme sprístupnili verejnosti. Súčasťou projektu by bola tiež výsadba medonosných rastlín v predzáhradkách bytoviek.

Región 17

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Košický kraj Košice nad Jazerom Nápajadlá 16

Počet hlasov

7623
Tvoja Šanca Košice

Čarujem z dreva, žijem v symbióze s prírodou, recyklujem

Recyklované drevo má svoju dušu, funkčnosť, charizmu, ktorou je podčiarknutá autenticita prírody. Klienti denného stacionáru už neraz prejavili svoju manuálnu zručnosť, vkus, cit pre estetiku. Navyše ich záujem o ochranu životného prostredia ich motivuje k čoraz efektívnejším vylepšeniam. Naši klienti by radi skrášlili priestor celej záhrady, vylepšili hriadky, vyvýšili ich, doplnili recyklovaný nábytok do relaxačnej zóny v záhrade, prispôsobili priestor záhrady podľa svojich potrieb.

Región 17

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Košický kraj Košice nad Jazerom Nápajadlá 16

Počet hlasov

2284
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Ivana Lövingerová, 0917 452 409, ivana.lovingerova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!