Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Spojená katolícka škola, Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Separovaný zber na škole

Cieľom projektu je nakúpiť vhodné nádoby na separovaný zber. Bude sa realizovať priamo v škole na školských chodbách a v triedach. Aby bol náš projekt úspešný, potrebujeme na separáciu odpadu účelové nádoby a propagačné tabule. V súčasnosti nerealizujeme separovaný zber, preto aj takýmto spôsobom chceme v žiakoch vypestovať trvalé návyky na dôslednú separáciu a zároveň podporovať vzťah k prírode, v deťoch vytvoriť správny postoj k životnému prostrediu na celý život.

Región 59

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Nitra Bratislavská 2009/5

Počet hlasov

8983
Včielkovo

Medové raňajky v novom šate

Projekt medové raňajky sa stal veľmi obľúbeným prvkom vzdelávania nielen v škôlkach. Chceli by sme zlepšiť kvalitu prednášok a workshopov nákupom nových edukatívnych pomôcok, ktoré formou hry a názornou ukážkou uľahčia deťom pochopiť danú problematiku. Radi by sme tak priniesli opäť niečo nové a zároveň zlepšili kvalitu vzdelávania. Interaktívnym prístupom chceme priblížiť deťom, mládeži a verejnosti život včiel a ich význam pre spoločnosť a podporiť aj ich zdravý životný štýl.

Región 59

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Nitra Bratislavská 2009/5

Počet hlasov

16643
Zariadenie sociálnych služieb "Borinka"

Atraktívnejší zelený priestor

Zariadenie sociálnych služieb "Borinka" Nitra je situované v 4,5 hektárovom parku na rozhraní dvoch sídlisk mesta Nitra: Klokočina a Čermáň. Skvalitnením priestoru Oddychovej multigeneračnej zóny chceme dosiahnuť zbúranie pomyselnej bariéry medzi prijímateľmi sociálnej služby a priľahlými komunitami. Doplnením veľkorozmerných betónových kvetináčov spríjemníme priestor na relax a oddych.

Región 59

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Nitra Bratislavská 2009/5

Počet hlasov

21613
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!