Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Útulný domov

Výsadba zelene a úprava terénu na kaštieli a v parku Jablonica

Kaštieľ a park v Jablonici si zaslúžia pomoc. Naše aktivity počas posledných rokov ste si určite všimli. S dobrovoľníkmi chceme v parku vysadiť nové stromy a vyrovnať terén tak, aby bol pre návštevníkov park bezpečnejší a prístupnejší a aby tam ľudia radi trávili čas prechádzkami v peknom krajinárskom prostredí. Veríme, že do budúcna sa tam zrealizuje aj niečo pre deti, aby trávili viacej času v prírode ako pri tabletoch a mobiloch. Zvládneme to aj vďaka Vášmu hlasu.

Región 45

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Senica Sotinská 1586/35

Element Senica

Predstavenie Fifo a Vierka zamerané na hygienu a zdravý životný štýl

Interaktívne vzdelávacie pásmo v podaní divadla Fifo a Vierka je vytvorené na podporu budovania zdravia a zdravého životného štýlu, budovania imunity a základov hygieny. Prezentácia hravou formou vypovedá o problematike zdravých hygienických návykov a o budovaní imunity, ktorá tvorí základ bežného života.

Región 45

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Senica Sotinská 1586/35

Záhorská knižnica

Putovná knižnica

Knižnice sú vraj miesta plné zaprášených políc so starými knihami. To ale vôbec nie je pravda! V Záhorskej knižnici nakupujeme knihy každý deň a chceme knižné novinky dopriať aj čitateľom v obecných knižniciach na Záhorí. V rámci projektu Putovná knižnica vytvoríme balíky z noviniek slovenských vydavateľstiev, ktoré sa budú pravidelne vymieňať medzi obecnými knižnicami. Prečo by dospelí i detskí čitatelia tých knižníc, ktoré nemajú dostatok financií, mali byť ukrátení o krásne knihy?

Región 45

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Senica Sotinská 1586/35

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!