Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
OZ ZaŽiar

Včielky radosťnosné

Materské centrum Úlik sa venuje tomu najdôležitejšiemu, čo nám dáva budúcnosť už teraz - našim detičkám a ich mamičkám. Mamičky s malými deťmi často pociťujú sociálne vylúčenie, deti je potrebné rozvíjať od útleho detstva. Projekt napomôže sociálnej integrácií mladých rodín a rozvoju najmenších v širokých oblastiach potrebných pre ich zdravý vývoj. Dáme priestor na to, aby sa vytvárali sociálne väzby medzi deťmi aj medzi dospelými, pomôžeme začleniť sa mamičkám, usporiadame odborné prednášky.

Región 38

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Počet hlasov

8731
Kynologická záchranná brigáda Banská Bystrica (súčasť Kynologického záchranného zboru SR)

Prvá pomoc ako súčasť našej dobrovoľnej práce

Prvá pomoc? Prečo ju máme vedieť? Odpoveďou je lebo, ktorú vieme doplniť veľa odpoveďami. Nie vždy je všetko v moci profesionálnych záchranárov. Laická prvá pomoc je často veľmi potrebná. Zvyšuje šance na prežitie, znižuje možnosť ďalšieho zhoršenia stavu a urýchľuje zotavovanie pacienta. Sme členovia Kynologického záchranného zboru SR a chceme sa naučiť/zdokonaliť v prvej pomoci, ktorá môže raz zachrániť aj vás. Náš záchranársky tím zasahoval v Prešove pri horiacej bytovke.

Región 38

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Počet hlasov

9886
Materská škola Dr. Janského č. 8

Spoločné vzdelávanie pre všetky deti

Našim zámerom je vybavenie triedy špeciálnej pedagogičky účelovými učebnými pomôckami, hračkami, detskou literatúrou, počítačovou technikou, výtvarným materiálom. Využívané by boli na edukačné aktivity a hry pre deti so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, zo sociálne znevýhodneného prostredia a pre nadané a talentované deti z našej materskej školy. Aplikovaním špeciálnych pomôcok, hračiek a materiálu by sme im umožnili rozvíjať ich schopnosti, zručnosti a nadobúdať poznatky.

Región 38

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Počet hlasov

12796
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!