Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Centrum pre deti a rodiny Prešov

Darujme hendikepovaným deťom zázračné (bezbariérové) ihrisko

Doprajme deťom vyjsť spoza okien a hrať sa vonku v prírode. Cieľom nášho projektu je stieranie rozdielov medzi zdravými a hendikepovanými deťmi. Chceme dopriať rovnaké možnosti na plnohodnotné strávenie voľného času aj našim hendikepovaným deťom bez domova. Zámerom je vystavať bezbarierové ihrisko za účelom rozvoja detskej hry, rozvoja psychomotorického vývinu a využiť tento priestor na edukačné a terapeutické účely. Prostredníctvom dobrovoľníckej činnosti sa môžete zapojiť aj Vy.

Región 14

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Počet hlasov

21372
Marana Tha

Zelené sídlisko

Vysadenie zelene v plánovanom ekoparku sv. Jána Pavla II., ktorý sa bude nachádzať na sídlisku Šváby. Chceme dosiahnuť predovšetkým zútulnenie a spestrenie vzhľadu sídliska, skvalitnenie jeho ovzdušia, ale aj celkového života na ňom. Rozšírením biodiverzity prispejeme ku zlepšeniu mikroklímy areálu a tým aj ku zlepšeniu životného prostredia. Stromy budú súčasne slúžiť ako živá stena pred frekventovanou cestnou komunikáciou a kyslík vyrobia aj pre Teba ;)

Región 14

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Počet hlasov

19684
Občianske združenie Ušité na mieru

Nekašli na iných, kašli do rúška

Darujte radosť veselými textilnými rúškami a farebnými vankúšmi. Poputujú do detskej nemocnice J. A. Reimana, v Prešove pre malých pacientov. Na tvorivých krajčírskych dielňach sa naučíte základy šitia pod vedením skúsených lektorov. Nahradíme tradične používané biele rúška farebnými, ktoré odbúravajú stres z bielych plášťov, podporujú spoluprácu detí s lekármi, čím napomáhajú liečbe. Pestrofarebné vankúše spríjemnia nevyhnutný pobyt deťom v nemocnici.

Región 14

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Počet hlasov

11940
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!