Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
VEDECKÝ BRLOH, o. z.

Košický magický svet magnetov

V brlohu je veda zábavná. Žiadna nudná teória, ale experimenty v praxi. OZ Vedecký brloh má jediné poslanie – nadchnúť deti a mládež pre vedu, natoľko, že sa rozhodnú pre jej štúdium. Tento brloh prenesie návštevníkov do magického sveta magnetov. Malí vedátori si vyskúšajú množstvo pokusov, vyrobia si vlastný elektromagnet a vytvoria spoločnú knihu magnetizmu. Ich sprievodcami budú košickí vedci – špecialisti na magnety. Mladej generácii predstavia technológiu výroby magnetických materiálov.

Región 14

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Košice nad Jazerom Nápajadlá 16

Základná škola Mateja Lechkého, Ulica Jána Pavla II. 1, Košice

Aj čakať sa dá príjemnejšie

Spríjemnime spoločne čas deťom, rodičom, starým rodičom a ich blízkym pred našou školou ZŠ Mateja Lechkého (Sídlisko KVP). Pomôžme deťom užitočne využívať voľný čas, aktívne oddychovať a zapojiť sa do pretvárania prostredia, ktorý je vstupnou bránou do ich školy. Kúpou lavičiek, kvetináčov z prírodných materiálov a nakreslením farebného a aktivizujúceho ihriska upravíme exteriér pred školou. Spoločne s deťmi necháme rozkvitnúť kvetináče a pre knihomoľov z blízkeho okolia vyrobíme knižnú búdku.

Región 14

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Košice nad Jazerom Nápajadlá 16

Príbeh včely

Nahliadnite do tajomného života včiel a staňte sa aj vy súčasťou Príbehu včely

Máte radi sladučký med?Treba si ho vážiť, lebo včela robotnica počas svojho života vyprodukuje ani nie polovicu kávovej lyžičky. Jedno kilo medu je dielom desať tisícov včiel, nalietaných 165tisíc kilometrov a navštívených 2.5 miliónov kvetov. Opelenie je pritom najvýznamnejšou činnosťou včely. Je základom pekného, chutného ovocia a vôbec života okolo nás. Podporte náš projekt zameraný na rozvoj včelárenia a ochranu prostredia v ktorom žijeme. Stante sa súčasťou a budujte s nami "Príbeh včely".

Región 14

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Košice nad Jazerom Nápajadlá 16

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!