Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Základná škola Jerguša Ferka Košúty

Vtáčia záhrada

Cieľom projektu je vybudovať na školskom dvore vtáčiu záhradu. Vybudujeme vtáčie kŕmidlá, vtáčie búdky na spanie a hniezdenie, osadíme náučné tabule s popisom, s nakreslenými a nafotenými vtáčikmi, vyrobíme drevené edukačné hry s tematikou vtáky. Táto vtáčia záhrada priláka operencov a počas celého roka im poskytne „full servis“. V zimných mesiacoch, keď bude vo voľnej prírode núdza o potravu, sa na tomto čarovnom mieste zíde také veľké množstvo vtákov, že záhradka nám pripomenie "vtáčí úľ".

Región 63

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Sládkovičovo Fučikova 434

Počet hlasov

2352
ZŠ s MŠ Sándora Petőfiho s vjm

Triedenie odpadu

Odpad. Tvoríme ho všetci, je všade. Pribúda ho neúmerným tempom, a tak je treba sa vážne zamýšľať nad tým, čo pre životné prostredie môžeme urobiť my sami a naša škola. Chceli by sme zakúpiť nádoby na separovaný zber do všetkých tried a začať s triedením odpadu v našej škole. Známe porekadlo hovorí: „Čo sa v mladosti naučíš, v dospelosti akoby si našiel“. Školský vek je vhodným obdobím pre správne smerovanie a ukazovanie cesty ako pomôcť prírode v jej nezávideniahodnej situácii.

Región 63

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Sládkovičovo Fučikova 434

Počet hlasov

6001
DO FÉNIX Bratislava

Veľké Úľany sa stále hrajú

Vo Veľkých Úľanoch už 2 roky organizujeme pravidelné stretnutia spoločenských hier. Vítaní je každý, kto si chce hry vyskúšať, zabaviť sa, porozprávať sa o hrách alebo sa len prísť pozrieť. Spoločenské hry budujú nové priateľstvá, zbližujú rodiny a rozvíjajú myseľ. Podporte nás v našej činnosti a príďte sa zahrať do Kultúrneho domu vo Veľkých Úľanoch. Dátumy hraní nájdete na FB - ÚĽ HIER. Ďakujeme za podporu a tešíme sa na vás.

Región 63

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Sládkovičovo Fučikova 434

Počet hlasov

1595
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!