Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Súkromná spojená škola Starozagorská 8, Košice

Prebuďme svoje zmysly

Máte doma zvedavé deti, ktoré zaujíma skúmanie sveta nielen zrakom, ale aj hmatom či dotykom? Prebuďte spolu s nimi svoje zmysly a pomôžte nám vytvoriť oázu pokoja a relaxu vo Výmenníku Wuppertálska na sídlisku KVP. Ponúkame Vám možnosť hlasovať za vytvorenie zmyslového chodníka vo verejne prístupnom priestore, kde majú možnosť prísť mamičky s deťmi, školáci aj seniori. Pravidelná návšteva zmyslového chodníka má pozitívny vplyv na stimuláciu motoriky a zlepšenie vnímania. Vitajte u nás!

Región 18

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Košický kraj Košice Trolejbusová Trolejbusová 1

Počet hlasov

5650
ZŠ Kecerovce 79

Detský folklórny súbor Olšavanček

Sme novým folklórnym telesom - Detský folklórny súbor Olšavanček, ktorý pôsobí pri ZŠ Kecerovce 79, kde prezentujeme kultúru regiónov Východného Slovenska vo všetkých jej podobách: spev, tanec, detské hry, multikultúra. Chceme vychovávať mladú generáciu láske k tradíciám, uchovávať hudobný a tanečný folklór. Podporujeme talent u detí a mládeže vo veku od 6 do 16 rokov i prvé úspechy v speve a tanci vo všetkých jej podobách. Získané prostriedky použijeme na zakúpenie krojov a materiálu.

Región 18

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Košický kraj Košice Trolejbusová Trolejbusová 1

Počet hlasov

10783
Maják nádeje

Spolu to zvládneme

Projektom "Spolu to zvládneme" chceme pomôcť rodinám v hmotnej a sociálnej núdzi z Košíc. Zrealizujeme pravidelné tvorivé dielne, kde sa mamky budú učiť šiť. Pomôže im to rozvíjať pracovné návyky a zručnosti, nakoľko mnohé sú dlhodobo nezamestnané. Do dielní sa zapoja aj dobrovoľníci a ľudia z okolitých sídlisk, čo pomôže lepšiemu začleneniu rodín v núdzi, ktoré sa často cítia na okraji spoločnosti. Dielne sa tak môžu stať prostriedkom k zmene ťažkej životnej situácie desiatok rodín v núdzi.

Región 18

Za tento projekt ste hlasovali v obchodoch: Košický kraj Košice Trolejbusová Trolejbusová 1

Počet hlasov

16279
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Ivana Lövingerová, 0917 452 409, ivana.lovingerova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!