Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Základná škola s materskou školou Nižná brána 8

Prímestský tábor pre deti so špeciálnymi potrebami a ich rodičov

Tábor bude zameraný na priamu činnosť s deťmi zo sociálne znevýhodneného prostredia, s poruchami správania alebo poruchami učenia. Tábor bude tématicky zameraný na poznávanie histórie a budovanie pozitívneho vzťahu k ľuďom, bez nenávisti a diskriminácie. Radi by sme do aktivít zapojili aj ich rodičov, aby sme prispeli k lepšiemu pochopeniu potrieb týchto detí. Takouto spoluprácou chceme prispieť k zlepšeniu vzťahov a vzájomnej komunikácie v rodine, škole aj komunite.

Región 8

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Kežmarok Tvarožnianska 2332/9

Počet hlasov

13110
Biela voda, n.o.

Žijeme zdravo

Poďme sa stravovať a žiť zdravšie. Stretnutia mládeže s rodinnými príslušníkmi na jednotlivých Elokovaných strediskách. Vštepovanie mládeži z marginalizovaného prostredia potrebu získať vedomosti ohľadom zdravého životného štýlu, prevencie proti obezite. Naučíme sa variť zdravé jedlá, budeme diskutovať o stravovaní, športe. Najšikovnejší žiaci z jednotlivých stredísk sa zúčastnia budúci rok Celeste campu so Celeste Buckingham.

Región 8

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Kežmarok Tvarožnianska 2332/9

Počet hlasov

7323
Materská škola, Cintorínska 3

Na ľudovú nôtu

Súčasťou slovenskej ľudovej kultúry je ľudová slovesnosť – folklór a ľudové kroje. Piesne, hudba a tanec sa prezentujú predovšetkým ľudovým odevom. Naším cieľom je prispieť k rozvoju povedomia o regionálnej kultúre, poznať ľudové tradície v našom meste a okolí. Chceme priblížiť deťom ľudové remeslá, ale hlavne prehlbovať ich vzťah k ľudovým piesňam a tancom, rôznou prezentáciou v materskej škole, aj mimo nej. Vďaka novým ľudovým krojom chceme prispieť k celkovému obohateniu kultúry v našej MŠ.

Región 8

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Kežmarok Tvarožnianska 2332/9

Počet hlasov

9698
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!