Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
OZ "ŠARKANÍK "

Relaxačno – rehabilitačný pobyt pre inak obdarené deti

Pretože sú rodičia veľmi zraniteľní v situáciách, ktoré sa bezprostredne dotýkajú ich detí, je pre nich narodenie dieťaťa so závažným zdravotným postihnutím jedným z najťažších, ak nie najťažšou životnou krízou. Poslaním OZ je pomáhať rodinám rozvíjať potenciál inak obdarených detí, ich napredovanie a dosahovanie maximálne možnej miery samostatnosti. Chceme pomáhať v ich integrácii do spoločnosti a umožniť im tak spoznať seba i svet okolo.

Región 54

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Levice Turecký sad 5172/7

Počet hlasov

13425
Základná škola Saratovská ul. č.43

Knihy sú najtichším a najstálejším priateľom. Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom.

Knižnicu využívajú žiaci a členovia školskej komunity. Knižničný fond tvorí zbierka kníh odbornej a krásnej literatúry. Hlavným cieľom projektu je vybudovať knižnicu ako informačné, komunikačné a kultúrne centrum školy komunity, prostriedok upevňovania čitateľskej a informačnej gramotnosti. Rozšíriť a skvalitniť poskytovanie knižnično-informačných služieb, vybudovať vlastný knižničný fond, oživiť akvizičnú činnosť nákupom beletrie a odbornej literatúry v súlade so školským vzdelávacím programom.

Región 54

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Levice Turecký sad 5172/7

Počet hlasov

8965
Slovenský Červený kríž, územný spolok Levice

Pre bezpečnejšie mesto Levice

Nevieš ako pomôžeš niekomu, kto potrebuje Tvoju pomoc? Je to jednoduché: 1. Oslov ho - neodpovedá? 2. Skontroluj dýchanie - nedýcha? 3. Choď po AED a volaj 155. 4. Začni s resuscitáciou - použi AED a riaď sa jeho hlasovými pokynmi. 5. Počkaj na príchod sanitky. Ak chceš aby boli Levice bezpečnejšie daj hlas nášmu projektu a AED bude aj na našom mestskom úrade.

Región 54

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Levice Turecký sad 5172/7

Počet hlasov

11860
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!