Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

Podpora pre rozvoj talentovanej mládeže

Naša organizácia je zameraná na rozvoj všeobecných pohybových schopností detí, ale najmä v oblasti čoraz modernejšieho športu a tým je florbal. Väčšinu našich prostriedkov využívame na nákup tréningových pomôcok a tým pádom skvalitňujeme tréningové procesy. Pre deti je ideálne pridať sa ku kolektívnym športom, kde sa rýchlejšie môžu zdokonaľovať, ale aj socializovať do väčšej spoločnosti.

Región 41

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Púchov Okružná 1922/1

Základná škola s materskou školou, Slovanská 330/23, Púchov

Maľované ihrisko

Na školskom dvore chceme vytvoriť pestré maľované ihrisko. Na plochu namaľujeme edukačné hry, ktorými si deti zdokonalia pohybové zručnosti a upevnia vedomosti. Priestor bude môcť využívať i verejnosť napr. mamičky s deťmi, starí rodičia s vnúčatami a rôzne záujmové skupiny. Realizáciou projektu sa vytvoria na školskom dvore zaujímavé, interaktívne hracie prvky, na ktorých si budú môcť deti zdokonaľovať fyzickú i mentálnu výdrž, učiť sa vytrvalosti, zodpovednosti, pozornosti a vnímavosti.

Región 41

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Púchov Okružná 1922/1

Centrum sociálnych služieb - KOLONKA J. Smreka 486/12

Varenie a pečenie - cesta k svojpomoci klientov CSS - KOLONKA

"Varenie a pečenie-cesta k svojpomoci" je aktívne trávenie voľného času klientov CSS - KOLONKA, terapiou, ktorá im je známa z domáceho prostredia a je motivovaná návštevami rodinných príslušníkov. Chceme, aby sa naši klienti cítili dôležití, aby sa sebarealizovali, aby klienti medzi sebou viac komunikovali a reflektovali svoje potreby.Prínosom projektu je zlepšenie psychického aj fyzického stavu klientov, ich väčšia sebestačnosť a tým dôležitosť v spoločnosti a zvýšenie kvality ich života.

Región 41

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trenčiansky kraj Púchov Okružná 1922/1

KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!