Zdravý životní styl Relax Dokonalý darček ku Dňu matiek: kvety i štýlové doplnky

Väčšina z nás chce dať svojej mame ku Dňu matiek špeciálny darček, ktorý ju poteší, pretože mamičky si zaslúžia len to najlepšie.

Kvety rozžiaria Deň matiek

Kvety by v tento špeciálny deň nemali chýbať vo váze žiadnej mamy. Venujte jej kyticu rezaných ruží, karafiátov či chryzantém alebo siahnite po kvetoch zasadených priamo v kvetináči, o ktoré sa môže vaša mama starať. S kvetinami jednoducho nikdy nešliapnete vedľa! Môžete ich vybrať dokonca aj na základe ich významu.

Dobrá kávička a čokoláda ako základ

Ak ide o hlboké city medzi ženami a sladkosťami, mamy nie sú výnimkou. Takmer každá totiž miluje kvalitné sladké pokušenie. Venujte jej kvalitnú Tesco Finest čokoládu, luxusnú bonboniéru alebo napríklad zdravší variant v podobe mandlí a sušeného ovocia. Balíček doplňte výberovou kávou s krásnym hrnčekom.

Ku kávičke mame naservírujte sladké láskyplné obálky.


Kvalitnú kozmetiku vyberajte s citom

Dobrá kozmetika vykúzli úsmev na perách každej mamičky. Kvalitných pleťových krémov, parfumov a prípravkov, ktoré sa starajú o telo, totiž nie je nikdy dosť. Venujte tento rok ku Dňu matiek výživné telové mlieko s prírodnými výťažkami, tonizujúcu emulziu, masážnu súpravu alebo krém na zjemnenie a omladenie pokožky na rukách. Rozmaznávajte svoju mamičku a doprajte jej len to najlepšie!

Dodajte jej šmrnc štýlovou blúzkou alebo šatkou

Jarné kolekcie oblečenia priam volajú, aby ste do nich obliekli niekoho, na kom vám naozaj záleží. Kúpte svojej mamičke s kyticou kvetín aj kvetinový top, ktorý dodá sviežosť jej šatníku. Radosť jej urobíte aj vzorovanou tunikou či slušivou sukňou na teplejšie jarné dni.

Doplnky do domácnosti potešia tiež

Doplnky do domácnosti sú darčekom, ktorý treba vyberať naozaj starostlivo. V tomto prípade sa však nemáte čoho obávať. Domácnosť svojej matky asi poznáte ako vlastné topánky, a preto presne tušíte, čo by sa do nej mohlo najviac hodiť. Bude to štýlová lampa, nové mäkučké vankúše na gauč, vonné sviečky alebo rodinné obrázky? Výber je na vás a ak chcete svoj darček dotiahnuť do dokonalosti, vezmite svoju mamu na nákup doplnkov so sebou a zakončite ho spoločným obedom. Nikdy totiž nemôžete venovať viac ako spoločne strávený čas.

Extra tip: Upečte mame originálny darček ku Dňu matiek. Odporúčame:
Čokoládový koláč z červenej repy
Bezlepkový koláč bez múky a váženia
Citrónové snehové pusinky s ovocím
Makrónky s černicovým krémom
Červené zamatové srdiečka

Dokonalý darček ku Dňu matiek: kvety i štýlové doplnky

Vytlačiť stránku
Zdielať článok