icon_search

  Uľahčite si nakupovanie a zabávajte sa s Tesco mobilnými aplikáciami

  Získajte jednoduchší prístup k tomu, čo potrebujete a čo máte radi s našimi mobilnými aplikáciami vytvorenými pre celú rodinu. Majte všetkých týchto pomocníkov vždy poruke.
  Tesco Online nákupy

  Tesco Online nákupy

   Clubcard

  Clubcard

  Moje malé Tesco

  Moje malé Tesco

  Scan&Shop

  Scan&Shop

  Tesco Online nákupy

  Vyberte si z viac ako 18 000 produktov online, pozrite si všetky najnovšie zľavy každý týždeň, nakúpte si výrobky, ktoré často nakupujete ešte rýchlejšie v sekcii obľúbených položiek, urobte zmeny v existujúcich objednávkach alebo nakupujte priamo z chladničky pomocou novej čítačky čiarových kódov. Nájdite najbližší Tesco obchod vo svojom okolí, skontrolujte otváracie hodiny a dostupné služby. Môžete sa tiež inšpirovať chutnými receptami, pridať si ingrediencie priamo do nákupného košíka a ušetriť viac peňazí pomocou Clubcard e-kupónov a poukážok.

  Clubcard

  Pripojte sa ku Clubcard a začnite zbierať body jednoduchým skenovaním! Majte neustály prehľad o stave svojich bodov, poukážkach a kupónoch, ako aj prehľad o otváracích hodinách najbližších Tesco obchodov vo svojom okolí.

  Moje malé Tesco

  Vyskúšajte si úlohu manažéra a vytvorte si vlastný Tesco obchod. Umiestnite regály kdekoľvek chcete, vyzdobte svoj obchod tak, ako sa vám páči, objednajte tovar, ktorý sa už vypredal, zamestnajte personál a obsluhujte zákazníkov. Zistite, aké produkty sú medzi vašimi zákazníkmi najpopulárnejšie a ako sa darí vášmu biznisu. Okrem toho môžete zbierať skutočné Clubcard body. Pozvite svojich priateľov a hrajte spolu.

  Scan&Shop

  Vychutnajte si nakupovanie vo vybraných Tesco obchodoch pomocou ručných skenerov vo svojom telefóne na skenovanie čiarových kódov produktov. Majte svoje výdavky jednoducho pod kontrolou a nákupy vybavené rýchlejšie.