Tipy a rady Deň matiek: Upečte originálny darček pre mamu

Poďakujte originálnym spôsobom svojej milovanej mame za všetko, čo pre vás robí. To, čo vytvoríte vlastnými rukami a s láskou, bude mať pre vašu mamu oveľa väčšiu hodnotu.

Pozdrav z prírody
Kvetinárstva sú plné nádherných kvetov, príroda však ponúka možností oveľa viac. Spojte príjemnú prechádzku s užitočným a nazbierajte mame lúčne kvety. Alebo ešte lepšie – nazbierajte ich spoločne!

Sladké pokušenie
Je vaša mama vyznávačkou zdravého životného štýlu a rada objavuje netradičné chute? Pripravte jej čokoládovo – tahini koláč s rozmarínovým krémom. Jeho príprava je jednoduchá a nepotrebujete ani váhu.

Pre milovníčku kávy
Dezert s vôňou kávy zvládnu pripraviť skúsenejšie gazdinky. Ale nenechajte sa odradiť ani vtedy, keď sa v kuchyni necítite ako doma. Možno práve Crème brûlée s kávou bude váš majstrovský kúsok!

Netradičná tradícia
Nemusí to byť práve tá najdokonalejšia čokoládová torta, z ktorej spadne vaša mama na zadok. Upečte jej netradičné rožteky s tajnou prísadou, o ktorých bude ešte dlho premýšľať.  A viete, čo je úžasné? Ku káve si ich môže vziať aj na druhý deň do práce, pretože vydržia dlho chutné.

Raňajky do postele
Pamätáte si ten pocit, keď vám mama priniesla raňajky do postele? Je čas vrátiť jej to! Určite nezabudne na to, ako sa prebudila na vôňu sladkých buchtičiek.  A pretože sú bezgluténové, môžu ich jesť aj ľudia citliví na lepok. 

Osviežujúci drink
Usaďte mamu do kresla a do rúk je vložte svieže mojito s ananásom. K tomu jej naservírujte chrumkavé cookiesky zo špaldovej múky a užite si spolu pohodu tohto sviatočného dňa. Deň matiek môžete osláviť skutočne inak, ako len kyticou kvetov a darčekmi, ktoré dostáva každý rok.

Vytlačiť stránku
Zdielať článok