Recepty Karfiolová pizza

Suroviny

karfiolu
¾ hrnčeka mozzarelly (nastrúhanej)
1 vajce
1 strúčik cesnaku
1 ČL oregana (sušeného)

Popis

Postup

Karfiol rozdrobíme na malé kúsky a v kuchynskom robote rozmixujeme najemno. Zmes uvaríme na pare alebo dáme na 8 minút do mikrovlnky. Karfiol potom zbavíme prebytočnej vody – zabalíme ho do utierky a vyžmýkame. Následne ho zmiešame so syrom, s vajíčkom a roztlačeným cesnakom a oreganom. Rúru vyhrejeme na 200 °C. Na plech  dáme papier na pečenie a zmes vysypeme do stredu plechu. Rukami vymodelujeme tvar pizze a pekne poutláčame. Cesto dáme asi na 15 minút zapiecť. Potom ho vyberieme z rúry a poukladáme naň suroviny podľa vlastného výberu a chuti. Dochutíme trochou soli, korením a dáme ešte na 15 minút zapiecť. 

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8