Recepty Marinovaná krkovička s grilovaným ananásom a kukuricou

Suroviny

2 ks Tesco Grill Master Rolovaný bravčový bok v marináde Porto

4 uvarené kukurice

1 ananás

2 ČL sladkej papriky

petržlenová vňať

250 ml vody

soľ a čierne korenie

olej

Postup

1

Krkovičku grilujte na dobre rozpálenom rošte zhruba 5-7 minút z každej strany.

2

Vcelku uvarené kukurice pomastite olejom, ochuťte sladkou paprikou, soľou, čiernym korením a grilujte spolu s plátkami ananásu nakrájanými na polovicu z každej strany približne 5 minút.

3

Na záver kukuricu aj mäso posypte nakrájanou petržlenovou vňaťou a môžete servírovať.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8