Recepty Bravčové karé pečené s jablkami a cibuľou

Suroviny

1 kg karé

4 cibule

5 jabĺk

soľ a čierne korenie

2 vetvičky rozmarínu

3 strúčiky cesnaku

100 ml vody

olej

Postup

1

Rúru rozohrejte na 200 ˚C. Mäso ochuťte soľou a čiernym korením. Na veľkej panvici rozohrejte olej, pridajte pretlačený strúčik cesnaku, mäso a smažte, kým nezhnedne zo všetkých strán.

2

Mäso preložte do nádoby na pečenie, obložte jablkami nakrájanými na štvrtky a cibuľou, pridajte 2 celé strúčiky cesnaku a vetvičky rozmarínu. Prilejte vodu.

3

Všetko pečte asi 45 minút, občas jablká a cibuľu otočte a mäso podlejte omáčkou. Po vybratí z rúry prikryte mäso alobalom a odstavte na 10 minút.

Tesco Magazín | Jar 2020
Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4