Tipy a rady Užite si konečne Veľkú noc bez stresu z nákupov!

Prichádza Veľká noc a práve pred Veľkou nocou sú nákupné zoznamy o čosi dlhšie. Veď na nich nesmú chýbať čokoládové vajíčka a zajace, šunka, vajcia, zelenina a extra sviatočné lahôdky, ani suroviny na pečenie, veľkonočné servítky a dekorácie. Ešte nejaké tie nápoje a máte čo robiť, aby ste celý nákup odniesli domov. No povedzte – nenechali by ste to celé radšej na niekoho iného? My veríme, že by ste svoj čas strávili radšej s rodinou alebo svojimi koníčkami. Nechajte teda vaše nákupy na nás a objednajte si ich cez aplikáciu Tesco Online nákupy.

Vyberte si a zvyšok nechajte na nás

Nielen problémy s nakupovaním, ale už aj aplikáciu Tesco Online nákupy dobre pozná aj Zuzana z Prešova: „Odkedy som na materskej, nákupy sú moja nočná mora. Malá v obchode stále niečo vymýšľa, je netrpezlivá, navyše nemôžem kúpiť naraz všetko, pretože to neodnesiem. Začala som teda nakupovať cez Tesco Online nákupy. Objednávku spravím na prechádzke cez mobilnú aplikáciu, kým malá spí v kočíku. Privezú mi aj veľké balenia, kvety, plienky, drogériu... Mám neporovnateľne viac času na dieťa, než predtým. Veľký nákup na Veľkú noc nebudem robiť inak,“ krúti hlavou mladá mamička.

Či už využijete Tesco Online nákupy cez web alebo aplikáciu, v ponuke nájdete vyše 18-tisíc položiek za rovnakú cenu ako v kamennom obchode. Vyberte si, čo potrebujete, zvoľte spôsob platby a dohodnite čas dodania, aký vám vyhovuje. My pre vás vyberieme to najlepšie a ak by sa vám náš výber nepozdával, tovar jednoducho necháte nášmu vodičovi.

Vy si vyberiete, my vám privezieme. Aj v inom meste

Moji rodičia už majú svoj vek a tak sa im snažím pomáhať, ako sa dá. Pravidelne im robím nákup cez Tesco Online nákupy. Ja som v Malackách a oni v Košiciach a takto im dokážem zabezpečiť všetko, čo doma potrebujú a mame vždy pošlem aj kvety, ktoré ju veľmi potešia. Nákupy sa mi ukladajú, čo je fajn, lebo častou kupujem to isté a tak už nemusím klikať navyše. Odsledujem si zľavy, ušetrím čas aj peniaze a na karte Clubcard mi nabehne dvojnásobok bodov. “ pochvaľuje si Zdenko. V aplikácii Tesco Online nákupy nájdete na jednom mieste nielen zľavy, ale aj  sezónny tovar, trebárs aj ten veľkonočný. Tak prečo by ste si sviatky jari nemohli už konečne užiť tak, ako si ich predstavujete? Veď Tesco Online nákupy sú tu aj na to!

Vytlačiť stránku
Zdielať článok