Recepty Zelerové tyčinky

Suroviny

100 g zeleru

150 g špaldovej múky

150 g masla (alebo rastlinného tuku)

150 g strúhaného parmezánu

150 g strúhanky

2 vajcia

soľ

sezam (rasca, mak alebo ľanové semiačka na posypanie podľa chuti)

Postup

1

Rúru vyhrejeme na 180 °C. Očistený zeler najemno nastrúhame, pridáme múku, tuk, syr, strúhanku a jedno vajce a vypracujeme hladké cesto.

2

Zabalíme ho do potravinovej fólie a dáme odpočívať do chladničky na 10 minút.

3

Cesto natenko vyvaľkáme, potrieme rozšľahaným vajcom, posypeme posýpkou. Tip: Aby sa cesto pri vaľkaní nelepilo, rozvaľkajte ho cez potravinársku fóliu.

4

Krájame asi 3 – 4 centimetre široké tyčinky.

5

Dáme piecť na 15 minút, alebo kým nie sú pekne zlatisté.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4