Recepty Cibuľová polievka s hriankami

Suroviny

4 cibule (veľké)
maslo
1 l vývaru
100 ml mlieka (1,5%)
kôpor (na ozdobu)
4 krajce chleba (na kocky)
soľ
čierne korenie

Postup

1

Cibuľu nasekajte nadrobno a vložte do hrnca spolu s lyžicou masla. Smažte za stáleho miešania, kým zľahka nesčervenie. Následne pridajte vývar, zakryte pokrievkou a varte ešte 10 minút.

2

Pridajte smotanu, odstavte a všetko rozmixujte. Ochuťte soľou a čiernym korením.

3

Hriankový chlieb nakrájajte na kocky, položte na plech a pečte v horúcej rúre asi 3 minúty. Dávajte pozor, aby sa chlieb nespálil.

4

Každú porciu horúcej polievky posypte kôprom a hrsťou chrumkavých hrianok.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 9. od 8:00 hod. do 29. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4