Recepty Kuracie stehno s bylinkovou plnkou

Suroviny

2 kuracie stehná

100 g kuracích pečienok

100 g masla

200 ml mlieka alebo smotany

2 bagety alebo rožky

2 vajcia

nasekané oriešky (mandle, lieskovce, vlašské orechy)

soľ

mleté čierne korenie

muškátový orech

bylinky (bazalka, petržlen, pažítka)

Popis

Kuracie stehná vykostíme, osolíme a okoreníme. Pečivo nakrájame na kocky, zalejeme mliekom, primiešame vajíčka, nakrájanú pečienku a nasekané bylinky. Osolíme, ochutíme čiernym mletým korením a nastrúhaným muškátovým orechom. Pridáme oriešky a znova premiešame. Touto zmesou naplníme kuracie stehná a zrolujeme ich. Zabalíme do alobalu s kúskom masla a pečieme v rúre približne 45 minút pri 180 °C. Podávame s ryžou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 4. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4