Recepty Bravčové karé pečené s jablkami a cibuľou

Suroviny

1 kg bravčového karé
4 cibule
5 červených jabĺk
mleté čierne korenie
2 vetvičky čerstvého rozmarínu
3 strúčiky cesnaku
100 ml vody
slnečnicový olej
soľ

Postup

1

Rúru rozohrejte na 200 ˚C. Mäso ochuťte soľou a čiernym korením. Na veľkej panvici rozohrejte olej, pridajte pretlačený strúčik cesnaku, mäso a smažte, kým nezhnedne zo všetkých strán.

2

Mäso preložte do nádoby na pečenie, obložte jablkami nakrájanými na štvrtky a cibuľou, pridajte 2 celé strúčiky cesnaku a vetvičky rozmarínu. Prilejte vodu.

3

Všetko pečte asi 45 minút, občas jablká a cibuľu otočte a mäso podlejte omáčkou. Po vybratí z rúry prikryte mäso alobalom a odstavte na 10 minút.

Tesco Magazín | Jar 2020
Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8