Recepty Bublinky s ovocím

Suroviny

Tesco bobuľové ovocie – maliny, čučoriedky

300 ml Tesco Lambrusco dell'Emilia Bianco talianske šumivé sladké biele víno

200 ml vody

1 balenie červeného cukrárenského želé

3 PL hnedého cukru

Popis

Uvaríme vodu s cukrom, primiešame ½ balenia červeného želé, prevaríme a necháme vychladnúť.


Do vychladnutej zmesi primiešame 150 ml sektu tak, aby nám zostali v zmesi bublinky.


Bublinky s ovocím

Na dno pohárov uložíme ovocie a zalejeme želé. Necháme stuhnúť. Dezert môžeme variovať inými druhmi ovocia alebo ho na záver dozdobiť šľahačkou, jogurtom či mätovými lístočkami.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 4. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8