Recepty Grilovaná zelenina so šťavnatým bravčovým mäsom a klobáskou

Suroviny

6 Tesco Grill Master mix klobások

300 g Tesco Grill Master bravčového marinovaného s cesnakom a korením

2 červené papriky

1 žltá paprika

1 cesnak

1 cuketa

1 baklažán

1 brokolica

8 šparglí

3 paradajky

2 PL sušenej bazalky

2 PL tymianu

2 PL olivového oleja

soľ a čierne korenie

Postup

1

Gril rozohrejte na miernu teplotu.

2

V miske zmiešajte zeleninu nakrájanú na malé kúsky, olivový olej, bazalku a tymian. Mäso a klobásky pokrájajte na menšie kúsky. Všetko zaviňte do alobalu a grilujte zhruba 25 – 30 minút.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8