Recepty Grilovaná zelenina so šťavnatým bravčovým mäsom a klobáskou

Suroviny

6 klobás (Tesco Grill Master mix klobások)
300 g bravčového marinovaného mäsa (Tesco Grill Master bravčového marinovaného s cesnakom a korením)
2 červené papriky
1 žltá paprika
1 cesnak
1 cuketa
1 baklažán
1 brokolica
8 šparglí
3 paradajky
2 PL sušenej bazalky
2 PL tymiánu
2 PL olivového oleja
mleté čierne korenie
soľ

Postup

1

Gril rozohrejte na miernu teplotu.

2

V miske zmiešajte zeleninu nakrájanú na malé kúsky, olivový olej, bazalku a tymian. Mäso a klobásky pokrájajte na menšie kúsky. Všetko zaviňte do alobalu a grilujte zhruba 25 – 30 minút.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8