Recepty Vegánske karí s cícerom

Suroviny

1 PL slnečnicového oleja
1 PL zelenej karí pasty
400 ml kokosového mlieka
1 červená cibuľa
3 strúčiky cesnaku
1 ČL zázvoru (nastrúhaného)
400 g konzervy cícer
200 g zeleru
Koreniny
1 ČL kurkumy
1 štipka rasce
1 štipka mletého čili
1 štipka sušeného koriandra
Zeleniny
200 g cukety
200 g mrkvy
150 g červenej papriky
baklažán

Popis

Na oleji orestujeme najemno nakrájanú cibuľu a cesnak. Pridáme karí pastu, restujeme.

Teraz prichádza na rad zelenina podľa ľubovôle. Preferujeme rôzne druhy zeleniny nakrájanej na rôzne tvary, napríklad mrkvu na pásiky, cuketu na kolieska, papriku na väčšie kocky.

Vegánske karí s cíceromZeleninu restujeme, posypeme koreninami, pridáme cícer a zalejeme kokosovým mliekom. Varíme na miernom ohni asi 15 minút, kým zmes nezhustne. Podávame posypané čerstvým koriandrom a s ryžou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8