Recepty Vajíčkový raňajkový mafin

Suroviny

12 vajec
½ šálky morčacej šunky (nakrájané na kocky)
½ hrnčeka mlieka (alebo smotany)
3 PL olivového oleja
1 hrnček celozrnného rožka (nakrájané na kocky)
½ šálky ementálskeho syra (nastrúhaného)
plech na mafiny
20 g baby špenátu
20 g lososa
10 g nivy
20 g brokolice
1 čili paprička
5 g červenej papriky
20 g červenej cibule
20 g šampiňónov

Popis

Rúru predhrejeme na 200 °C, plech vymastime. Do veľkej misy vylejeme vajcia, mlieko, pečivo, syr, šunku a zmiešame dohromady.

Vajíčkový raňajkový mafinZmes rovnomerne rozdelíme a pridáme zvyšné ingrediencie podľa vlastnej chuti a zapekáme približne 20 minút dozlatista. Mafiny podávame teplé.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4