Recepty Tip na rýchlu večeru v tieni

Suroviny

9 ks paradajok
1 uhorka (šalátovú)
3 papriky (farebné)
3 krajce tmavého chleba
2 strúčiky cesnaku
5 PL olivového oleja
soľ
mleté čierne korenie
mleté čili
bazalka (čerstvú)

Popis

Paradajky prudko sparíme a necháme vychladnúť.

Medzitým si ošúpeme uhorku, nakrájame na kocky, ošúpeme paradajky, nakrájame na kocky. Pridáme chlebík preliaty olivovým olejom, listy z čerstvej bazalky. Pridáme cesnak, čili, soľ a korenie.

Teraz prichádza tá najdôležitejšia časť! Všetko vložíme do veľkej misy, prikryjeme, necháme v chlade marinovať najlepšie 2 – 3 hodiny, pokojne aj cez noc. Chute sa nádherne prepoja. Môžete si ju tak pripraviť aj ráno či večer vopred.

Pred podávaním všetko rozmixujeme. Môžeme primixovať trocha ľadu.

Tip na rýchlu večeru v tieni

Môžeme podávať s toastom opečeným nasucho. Ozdobíme čerstvou bazalkou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8