Recepty Špenátová roláda s lososom

Suroviny

Roláda:

400 g špenátové listy

4 vajcia

4 PL hladkej múky

2 PL jogurtu

1 ČL kypriaceho prášku

muškátový oriešok (troška)

mleté čierne korenie

1 štipka soli

Plnka:

125 g krémový syr

šťava z polovice citróna

1 ČL horčice

½ ČL medu

200 g údeného lososa

Postup

1

Špenátové listy sparíme, precedíme a rozmixujeme.

2

Pridáme žĺtky, múku, kypriaci prášok, korenie, soľ, muškátový oriešok. Z bielkov ušľaháme tuhý sneh a jemne ho do cesta vmiešame.

3

Rúru vyhrejeme na 180 °C. Cesto vylejeme na papierom na pečenie vystlaný plech a pečieme asi 15 minút. Upečené cesto necháme poriadne vychladnúť.

4

V miske vymiešame syr, citrónovú šťavu, horčicu a med. Plnku natrieme na upečené vychladnuté cesto, naukladáme na ňu plátky lososa a zrolujeme pomocou papiera.

5

Roládu dáme do chladničky aspoň na 3 hodiny stuhnúť.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4