Recepty Šalát s hruškou a s kozím syrom

Suroviny

2 veľké hrste rukoly

100 g mäkkého kozieho syra

2 väčšie hrušky

2 lyžice hnedého cukru

pekanové orechy alebo tekvicové semiačka

2 lyžice tekvicového oleja

1 lyžička medu

šťava z 1 citróna

štipka soli

korenie

Popis

V malej miske zmiešame suroviny na zálievku a odložíme bokom. Hrušky nakrájame na štvrtiny.


Šalát s hruškou a s kozím syrom Na panvici necháme skaramelizovať hnedý cukor a opečieme na ňom hrušky. Tekvicové semienka nasucho opečieme dochrumkava. Do väčšej misky vložíme rukolu, skaramelizovanú hrušku, tekvicové semienka, zalejeme pripravenou zálievkou a posypeme nadrobeným syrom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8