Recepty Originálny mini cheesecake

Suroviny

Cesto:

2 PL ovsených vločiek

2 PL sezamu

1 PL medu

3 PL strúhaného kokosu

2 PL vlašských orechov

1 PL masla

Tvarohová zmes:

300 g tvarohu

1 štipka soli

1⁄3 pohára xylitolu (brezového sladidla)

2 vajcia

Krém:

750 g mascarpone

2 poháre práškového cukru alebo xylitolu

1 vanilkový struk

Na ozdobu:

drobné ovocie

Postup

1

Suroviny na korpus mixujte, kým nezískate jednoliatu zmes. Cesto vlejte do 6 silikónových formičiek zhruba do 1⁄3 ich výšky.

2

V miske zmiešajte tvaroh, cukor a štipku soli. Zmes vyšľahajte mixérom a postupne pridávajte vajcia. Mixujte, kým sa všetky suroviny nespoja. Formičky naplňte hotovou zmesou a pečte asi 10 minút pri teplote 180 ˚C. Vyberte z rúry a nechajte vychladnúť.

3

Pripravte krém. Mascarpone vyšľahajte s cukrom pomocou mixéra. Vanilkový struk prerežte na polovicu, vyberte vnútro a pridajte do krému. Hotovú zmes vložte do cukrárskeho vrecka a naneste na vychladnuté koláčiky. Ozdobte ovocím.

Tesco Magazín | Jar 2020
Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8