Recepty Nanuky z müsli a bobuľového ovocia

Suroviny

1 hrnček gréckeho jogurtu
½ hrnčeka kondenzovaného mlieka
2 ČL medu
½ hrnčeka ovocného müsli
Hrnček nasekaného bobuľového ovocia
80 g čučoriedok
80 g černíc
80 g ríbezlí
80 g malín

Popis

Postup

Prekrojíme bobuľové ovocie na menšie kúsky. V miske zmiešame kondenzované mlieko, jogurt a 1 lyžičku medu. V ďalšej miske zmiešame müsli s druhou lyžičkou medu. Naplníme nanukové formy postupným pridávaním jogurtovej masy, müsli a ovocia v niekoľkých vrstvách. Naplnené nanukové formy necháme v mrazničke minimálne 4 – 6 hodín. S týmito jednoduchými raňajkovými nanukmi vám rady pomôžu aj vaše deti. :)

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8