Recepty Hubový šalát s granátovým jablkom

Suroviny

1 čajovú lyžičku olivového oleja

2 strúčiky cesnaku

225 g húb (šampiňóny, dubáky, kuriatka, hliva,... podľa chuti)

soľ

čerstvo mleté čierne korenie

200 g šalátu (polníček alebo baby špenát)

1 citrón

1 granátové jablko

50 g bryndze alebo feta syra

Popis

Hubový šalát s granátovým jablkomV panvici na olivovom oleji orestujeme cesnak a po chvíli pridáme huby nakrájané na tenké plátky. Posolíme, okoreníme a 2 – 3 minútky dusíme. Po odstavení z ohňa počkáme, kým huby jemne vychladnú a pridáme ich k baby špenátu, dochutíme citrónovou šťavou, pridáme zrnká z granátového jablka a hrudky feta syra alebo bryndze.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 4. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4