Recepty Hovädzia torta s jahodami a kečupovým krémom

Suroviny

250 g mletého hovädzieho mäsa

250 g čerstvých jahôd

2 balenia piškót

4 PL kečupu

smotana na šľahanie

cibuľa biela

olivový olej

rímska rasca

1 balenie gumených medvedíkov

čokoládový dressing

Postup

1

Jednu celú cibuľu pokrájame na drobné kúsky. Na väčšiu panvicu kvapneme kvapku olivového oleja a pokrájanú cibuľu restujeme dozlatista. Do panvice pridáme hovädzie mäso a restujeme asi 15 minút.

2

V mise si pripravíme krém. Nalejeme asi 4 PL kečupu, pridáme smotanu na šľahanie a čokoládový dressing. Následne hmotu vyšľaháme.

3

Do tortovej formy poukladáme jeden balík piškót. Naň naukladáme orestované mäso s cibuľou. Položíme druhú vrstvu piškót, na ktorú nasledujú jahody. Navrch torty natrieme kečupový krém, ktorý sme si pripravili v miske.

4

Tortu ozdobíme rímskou rascou, posypeme gumenými medvedíkmi a podávame výhradne na 1. Apríla. :)

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8