Recepty Hotdogy inšpirované chuťou Mexika s klobáskou a guacamole

Suroviny

2 rožky (Tesco Grill Master hotdog veky)
2 papriková klobásy (Tesco Grill Master)
1 PL olivového oleja
100 g nachosu
2 avokáda
1 limetka
1 hrsť koriandra
1 čili paprička (zelená)
1 biela cibuľa
soľ
½ hrsti petržlenovej vňate
mleté čierne korenie
2 limetky
2 PL olivového oleja
2 paradajky
2 cibule
2 čili papričky (červené)

Postup

1

GUACAMOLE: Avokádo prerežte na polovicu a vyberte kôstku. Dužinu vložte do misky, pridajte limetkovú šťavu, nadrobno nakrájané čili papričky, cibuľu, soľ a zmiešajte. Posypte nadrobno nasekaným koriandrom.

2

PARADAJKOVÁ SALSA: Paradajky s cibuľou okoreňte a spolu s čili papričkami opečte na grile. Po vychladnutí obsah panvice rozmixujte, pridajte limetkovú šťavu, koriander a trošku olivového oleja. Prebytočnú vodu zlejte.

3

HOTDOGY: Klobásky ugrilujte. Žemle pozdĺžne narežte, omastite troškou olivového oleja a grilujte cca 2 minúty, kým nebudú chrumkavé. Do teplých žemlí vložte klobásky, pridajte guacamole, paradajkovú salsu a posypte rozdrobenými nachos.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4