Recepty Pečené jablká s vanilkou

Suroviny

300 g  hladkej múky

2,5 PL  prášku na pečenie

200 g  masla

110 g  cukrovej trstiny a 150 g naviac

160 ml  cmaru

2 PL  vanilkového extraktu

granátové jablká

jabĺk, olúpaných a nakrájaných na mesiačiky

vanilkové ovocia

25 g  mandľových vločiek

kyslá smotana na servírovanie

Popis

Rúru zohrejeme na 180 °C. Múku zmiešame s práškom do pečiva. Rozmixujeme mixérom s maslom a 110 g cukru. Postupne pridávame cmar a vanilkový extrakt a miešame, kým nie je cesto pekne spojené. Pridáme 1/3 semien granátového jablka. Zmiešame jablká, 150 g cukru, zvyšok semien granátového jablka a vanilkové ovocie v miske. Vložíme do panvice na pečenie alebo na štyri menšie panvice a cesto zakryjeme. Posypeme mandľovými vločkami. Pečieme po dobu 35 – 40 minút až do zlatista. Podávame s kyslou smotanou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4