Recepty Osviežujúca voda

Suroviny

voda

čerstvé ovocie

mäta

bazalka

tymian

rozmarín

levanduľa

uhorka

škorica

(a váš tip?)

Postup

1

Sladené nápoje sa nielen v lete tešia mimoriadnej obľube. Čo tak si ich pripraviť bez pridaného cukru s chuťou prírody? Máme pre vás tipy, ako z obyčajnej vody vykúzliť chutný a zdravý nápoj. Zamiluje si ich celá rodina! Ako na to?

2

Do džbána s vodou pridajte ingrediencie podľa vlastného výberu, napríklad dve nakrájané broskyne (alebo melón nakrájaný na kocky) a ½ šalátovej umytej uhorky nakrájanej na plátky. Pridajte hrsť umytých lístkov čerstvej mäty a vložte do chladničky. Nechajte lúhovať aspoň 1 – 2 hodiny, aby prísady uvoľnili všetky chute.

3

TIP: Skvelým tipom je aj lúhovanie levanduľovej vňate s kvetmi (môžete použiť aj sušenú levanduľu, potom vodu len precedíte). Limonádu vynikajúco doplnia čučoriedky na dne pohára. Na zdravie!

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 4. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4