Recepty Mexické tacos so zeleninou a šťavnatými kuracími prsami

Suroviny

2 Tesco Grill Master kuracie prsia s rozmarínom

6 tortíl

3 paradajky

1 hrsť koriandra

2 limetky

2 cibule

2 PL olivového oleja

2 strúčiky cesnaku

soľ a čierne korenie

1 ČL sušeného oregana

1 ČL sladkej papriky

3 červené čili papričky

Postup

1

Na kocky nakrájané paradajky a cibuľu vložte do misky, pridajte koreniny, limetkovú šťavu, nadrobno nakrájané strúčiky cesnaku, čili papričky a pol hrsti koriandra. Všetko zmiešajte. Odložte nabok asi na 30 minút.

2

Kuracie prsia ochuťte soľou, korením a sladkou paprikou. Rozpáľte gril a kuracie mäso osmažte. Po vychladnutí pokrájajte mäso na drobné kocky.

3

Tortilly zahrievajte na panvici niekoľko sekúnd. Na teplé placky pridajte kuracie mäso, salsu a zvyšok koriandra. Všetko polejte limetkovou šťavou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 3. 6. od 8:00 hod. do 9. 6. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
40 min.
Dezerty
2 3 4